Czym wybielić zęby? Redakcja testuje najlepsze preparaty do wybielania zębów

Czym wybielić zęby?

Marzą Ci się białe zęby? Zastanawiasz się, czy da się poprawić odcień uśmiechu bez wizyty u dentysty i drogich zabiegów? Okazuje się, że dobry produkt do wybielania zębów skutecznie rozjaśnia uśmiech, działając przy tym naturalnie i bezpiecznie.

Czym wybielić zęby w domu? Sprawdziłyśmy to dla Ciebie! Nasze testerki używały proszków, past oraz systemów wybielających. Który produkt działa najlepiej? Wyniki zaskakują!


Misja: znaleźć najlepszy preparat do wybielania zębów

Czym wybielić zęby? Rynek produktów do rozjaśniania uśmiechu cały czas się powiększa. Pojawiają się pasty, proszki, płyny, a także całe systemy do wybielania. Niektóre z nich wymagają dość skomplikowanych procedur, a inne to po prostu produkty do szybkiego użycia. W naszym rankingu testerki wzięły pod uwagę 5 różnych preparatów (kolejność przypadkowa):

  • Smilebite: proszek do wybielania zębów z węglem kokosowym;
  • OPALESCENCE: Whitening Cool Mint pasta wybielajaca;
  • Blanx: White Shock intensywny system wybielający + Blanx LED Bite;
  • Biała Perła: system 10 dni 3-fazowa formuła;
  • UltraBlanc: Wybielająca pasta do zębów z węglem aktywnym.

To produkty, o których przeczytasz niemal na każdym forum na temat urody i pięknych zębów. Są często wymieniane także na grupkach facebookowych. Mają ponadto dziesiątki lub setki pozytywnych opinii w internecie – na stronach sklepów czy porównywarek cenowych. Są również wysoko oceniane przez użytkowniczki (ocena 4,2 lub wyższa). A co najlepsze… kosztują mniej niż 100 zł. Właśnie dlatego do testów wybrałyśmy dokładnie te preparaty i stworzyłyśmy z nich ranking top 5!

Czym wybielić zęby? Opinie o najlepszym produkcie z rankingu na pewno pomogą Ci w wyborze: „Wystarczą 2–3 zabiegi w tygodniu, a efekty są olśniewające!” (fragment recenzji).


Czym wybielić zęby? Testy i opinia redakcji

Czym wybielić zęby w domu?

To jeden z ciekawszych testów, jakie udało nam się przeprowadzić. Aby wybrać najlepszy produkt do wybielania zębów, nasze testerki zostały podzielone na 5 różnych grup. Wszystko po to, by każdy z produktów został wypróbowany przez konkretną liczbę testerek. Dzięki temu znacznie łatwiej było zauważyć efekty i przypisać je do preparatu. Testy trwały 14 dni (chyba że producent przewidział inaczej).

Później każda z dziewczyn wypełniała ankietę i oceniała działanie preparatu. Liczyło się wszystko, przede wszystkim subiektywne wady i zalety danego produktu. W ankiecie każdy preparat był oceniany w skali od 1 do 10, gdzie jeden to „bardzo słabo”, a 10 „rewelacyjnie”. Ocenę przypisywano do 5 kategorii. Były to:

  • intensywność wybielania;
  • cena;
  • smak;
  • wydajność;
  • skład.

Oprócz tego testerki często zwracały uwagę m.in. na ochronę przeciw próchnicy, sposób i trudność stosowania, a także ewentualne podrażnienia. Chociaż walka była zacięta, udało się wybrać jeden najlepszy produkt!


Oto najlepszy preparat do wybielania zębów: wyniki


Najlepszy preparat do wybielania zębów

Który produkt wygrał? Co warto stosować? Czym wybielać zęby? Opinie naszych testerek pokazują jednoznacznie, jaki preparat najlepiej się sprawdził. Numer 1 w rankingu uzyskał średnią ocenę 9 lub więcej w każdej z kategorii, a w sumie ma aż 9,58 punktu!

Oczywiście wszystkie produkty w rankingu są dobre (inaczej nie byłyby testowane), jednak jeden z nich szczególnie się wyróżnia. Chcesz wiedzieć, który? Sprawdź ranking najlepszych preparatów do wybielania zębów i poczytaj dokładne recenzje pięciu produktów. Wybierz najskuteczniejszy z nich i ciesz się pięknym uśmiechem!

Autor:

Autor: Magda Adamczyk - Czym wybielić zęby? | Ranking-konsumencki.pl

Magda Adamczyk

Kategoria: Kosmetyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.