Jaki krem pod oczy wybrać? Redakcja testuje najlepsze kremy pod oczy

Jaki krem pod oczy wybrać?

Delikatna skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Dobry krem pod oczy potrafi zdziałać cuda – nawilżyć, ujędrnić, a nawet zmniejszyć cienie czy opuchliznę. Dodatkowo pogrubia naskórek i likwiduje drobne zmarszczki. Jaki produkt wybrać, żeby był skuteczny i bezpieczny? W końcu na rynku znajdziesz sporo różnych preparatów…

Aby ułatwić Ci to zadanie, nasza redakcja stworzyła ranking top 5 najlepszych kremów pod oczy. Sprawdź, jaki preparat okazał się dla naszych testerek najskuteczniejszy i wybierz świadomie!


Misja: znaleźć najlepszy krem pod oczy

Dokładny research, potem 14 dni testowania, a na końcu opinie i prawdziwie gorące debaty – tak w skrócie wyglądał proces wyboru najlepszego kremu pod oczy. Z całej gamy produktów dostępnych na rynku wybrałyśmy 5 różnych (kolejność przypadkowa):

 • Nutridome: krem pod oczy nawilżający na zmarszczki i cienie z ekstraktem z pereł;
 • Make Me Bio: krem pod oczy z marakują i zieloną herbatą;
 • Kiehl\'s: krem pod oczy z awokado;
 • Fitomed: mój nr 10 krem pod oczy naturalne działanie przeciwzmarszczkowe;
 • Biotaniqe: terapia śluzem ślimaka, BioAktywny krem regenerujący.

Wszystkie te preparaty mają przede wszystkim nawilżać, rozświetlać i chronić przed pojawianiem się oznak starzenia. Cztery z nich kosztują po kilkadziesiąt złotych, a jeden – kilkaset.

W jaki sposób wybrałyśmy do rankingu dobre kremy pod oczy? Opinie w katalogach i porównywarkach, oceny użytkowniczek w internecie, liczba wzmianek na forach czy grupach facebookowych – redakcja brała pod uwagę właśnie te czynniki. Testowane produkty są popularne, znane w kosmetycznym świecie i chętnie oceniane. A dodatkowo łatwo dostępne.

Który z nich wygrał? Niedługo się przekonasz. Fragment recenzji mówi jednak sam za siebie – to naprawdę wyjątkowy produkt: „Numer 1 rankingu nie mógł być inny!”.


Jaki krem pod oczy jest najlepszy? Testy i opinie redakcji

Jaki krem pod oczy jest najlepszy? Testy i opinie redakcji

Wybór 5 bardzo dobrych kremów pod oczy nie był łatwy. Okazało się jednak, że znalezienie wśród nich najlepszego to prawdziwa bułka z masłem! Numer 1 w rankingu uzyskał aż 9,68/10 punktów. Jak dokładnie wyglądały testy?

Każda testerka używała każdego z pięciu kremów – kolejno przez 14 dni. Po dwóch tygodniach regularnego stosowania wypełniała krótką ankietę oraz przygotowywała recenzję z największymi wadami i zaletami danego produktu. Aby zapewnić maksymalny obiektywizm, dyskusja i wymiana uwag odbyły się dopiero pod koniec testów. Dzięki temu żadna z dziewczyn nie sugerowała się opiniami koleżanek.

Testerki oceniały każdy krem w skali od 1 (bardzo słabo) do 10 (rewelacyjnie), biorąc pod uwagę sześć różnych kategorii:

 • intensywność działania;
 • cenę;
 • zapach;
 • wydajność;
 • konsystencję;
 • skład.

Zwracały również uwagę na kilka innych czynników, m.in. pojemność opakowania, możliwość stosowania przez wegan czy łatwość dozowania.

Dzięki temu udało się podejść do testu maksymalnie holistycznie – ocenić preparaty pod kątem skuteczności, bezpieczeństwa i wygody stosowania. To pozwoliło wybrać naprawdę najlepszy krem pod oczy! Który produkt wygrał? Czy najdroższy preparat okazał się najlepszy?


Oto najlepszy krem pod oczy: wyniki


Jaki krem pod oczy jest najlepszy?

Jaki krem pod oczy wybrać? Który produkt skutecznie nawilża, działa przeciwzmarszczkowo i pielęgnuje? W naszym rankingu znajdziesz tylko dobre kremy pod oczy, ale jeden z nich szczególnie się wyróżnia. Jego ogólny wynik to aż 9,68 punktu. Numer 2 ma jedynie… 7,9 punktu! Różnica jest naprawdę ogromna.

Sprawdź ranking najlepszych kremów pod oczy i przeczytaj dokładne recenzje naszych testerek. Znajdziesz tam również najważniejsze wady i zalety poszczególnych preparatów, dzięki czemu łatwiej podejmiesz decyzję. Wybierz produkt, który naprawdę bardzo skutecznie zadba o naskórek delikatnej okolicy oczu. Rozświetl spojrzenie i ciesz się napiętą skórą!

Autor:

Autor: Magda Adamczyk - Jaki krem pod oczy wybrać? | Ranking-konsumencki.pl

Magda Adamczyk

Kategoria: Kosmetyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.