Jaką odżywkę do rzęs wybrać? Redakcja testuje najlepsze odżywki do rzęs

Jaką odżywkę do rzęs wybrać?

Marzą Ci się gęste, mocne i wydłużone rzęsy – bez zabiegów u kosmetyczki czy doklejania kępek? Zależy Ci na widocznej poprawie kondycji włosków? Twoje rzęsy są zniszczone i potrzebują szczególnego wsparcia? Wybierz dobrą odżywkę do rzęs i zapewnij sobie nieziemskie spojrzenie nawet w 4 tygodnie!

Tylko jaki preparat będzie najlepszy? Nasze redaktorki stworzyły ranking, aby pomóc Ci zdecydować – to lista najlepszych odżywek do rzęs na porost i zagęszczenie włosków. Ciekawa wyników? Czytaj dalej!


Misja: znaleźć najlepszą odżywkę do rzęs

Po kilku tygodniach poszukiwań i testowania… mamy zwycięzcę! Zanim jednak poznasz najlepszą odżywkę do rzęs, przedstawiamy finałową piątkę (kolejność przypadkowa):

 • Nutridome: odżywka do rzęs o działaniu zagęszczającym, wydłużającym i wzmacniającym;
 • Long4Lashes: serum przyspieszające wzrost rzęs;
 • Eleverlash: odżywka do rzęs;
 • RevitaLash: odżywka do rzęs Eyelash Conditioner Advanced;
 • Regenerum: regeneracyjne serum do rzęs.

To produkty z różnych półek cenowych (od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych). Czy jednak najdroższy znaczy najlepszy? Niedługo się przekonasz…

Skąd wybór dokładnie takich preparatów? Redakcja wzięła pod uwagę kilka czynników. To odżywki, które są przede wszystkim bardzo dobrze oceniane w sklepach internetowych i porównywarkach cenowych (ocena od 4,5 wzwyż). Mają również wiele pozytywnych opinii, a także często pojawiają się w poleceniach na forach i grupach FB. Można je ponadto bez większych problemów kupić przez internet (a często także stacjonarnie).

Dzięki temu udało się wybrać najlepszą odżywkę do rzęs. Opinia o tym produkcie mówi sama za siebie:

„Absolutny numer jeden na rynku według naszego rankingu. Odżywka do rzęs, która przynosi fenomenalne efekty – już po kilku dniach można zauważyć poprawę kondycji rzęs oraz pierwsze efekty wzrostu”.


Jaka odżywka do rzęs jest najlepsza? Testy i opinie redakcji

Jaka odżywka do rzęs jest najlepsza?

Do wykonania tego rankingu zaangażowałyśmy całkiem spore grono testerek. To spowodowało, że wyniki są maksymalnie miarodajne. Każda z pięciu odżywek była niezależnie testowana przez pięć innych dziewczyn. Dlaczego zdecydowałyśmy się przeprowadzić testy właśnie w taki sposób?

Dzięki temu zniknęło ryzyko, że zauważone efekty wiążą się ze stosowaniem wcześniejszego produktu. Zależało nam na tym, by preparat był używany przez osoby, które przez kilka poprzednich miesięcy nie miały do czynienia z żadną inną odżywką.

Testy trwały 5 tygodni. Każdy preparat był używany zgodnie z instrukcją od producenta. Po tym czasie testerki podzieliły się swoimi opiniami. Oceniały odżywki w siedmiu kategoriach:

 • długość rzęs;
 • cena;
 • pogrubienie rzęs;
 • wzrost objętości rzęs;
 • czas osiągania efektów;
 • brak podrażnień;
 • łatwość aplikacji.

Odżywka mogła uzyskać maksymalnie 10 punktów w każdej z kategorii (rewelacyjnie). Oprócz tych stałych kryteriów istotne były też takie czynniki jak:

 • wydajność – na jak długo starcza jedno opakowanie;
 • skład – zawartość naturalnych substancji;
 • zapach lub jego brak;
 • wyniki badań okulistycznych i dermatologicznych przed dopuszczeniem kremu do sprzedaży.

Takie całościowe podejście sprawiło, że każdy produkt oceniono wzdłuż i wszerz: biorąc pod uwagę nie tylko skuteczność, ale też stosunek ceny do jakości oraz bezpieczeństwo stosowania (co jest szczególnie istotne w przypadku produktów do użycia w okolicy oczu). Wyniki nas zaskoczyły…


Oto najlepsza odżywka do rzęs: wyniki


Najlepsza odżywka do rzęs

Jaka odżywka do rzęs jest najlepsza? Redakcja dokładnie to sprawdziła! Okazało się, że najlepsza odżywka do rzęs łączy w sobie wysoką skuteczność (pierwsze efekty widoczne w kilka dni) ze stosunkowo niską ceną (kilkadziesiąt złotych) oraz wysokim bezpieczeństwem (wymagane badania i brak podrażnień).

Numer 1 w rankingu ma 9,9 punktu w kategorii „długość rzęs”, a przy tym… 10 punktów w kategorii „cena”! Rzadko kiedy można spotkać tak efektywny preparat, który wcale nie kosztuje kilkuset złotych.

Postaw na taki produkt, który bezpiecznie, skutecznie i szybko poprawi wygląd włosków. Zadbaj o swoje spojrzenie!

Autor:

Autor: Magda Adamczyk - Jaką odżywkę do rzęs wybrać? | Ranking-konsumencki.pl

Magda Adamczyk

Kategoria: Kosmetyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.