Jaką odżywkę do brwi wybrać? Redakcja testuje najlepsze odżywki do brwi

Jaką odżywkę do brwi wybrać?

Marzą Ci się gęste brwi? Chcesz wypełnić ubytki, np. po nieumiejętnej stylizacji? A może włoski bardzo wolno Ci rosną, są cienkie i krótkie? Jest na to rada: dobra odżywka do brwi! Skuteczny produkt przyspiesza porost włosków i zagęszcza je, a także wzmacnia i nawilża. Dzięki temu brwi stają się naprawdę wyraziste, a przy tym łatwiejsze do ułożenia.

Tylko jaką odżywkę do brwi wybrać? W końcu na rynku znajdziesz dziesiątki różnych produktów… Spokojnie! Nasze testerki zrobiły dla Ciebie research, a potem wypróbowały top 5 najlepszych kosmetyków. Sprawdź, który preparat (odżywka lub serum) okazał się liderem rankingu!


Misja: znaleźć najlepszą odżywkę do brwi

Kiedyś im bardziej wyskubane, tym lepiej... Dziś jest wręcz odwrotnie – liczy się każdy włosek! Co jednak zrobić, jeśli masz cienkie, słabe i rzadkie brwi (z natury lub z innego powodu, np. po źle wykonanym zabiegu)?

Sięgnij po dobrą odżywkę do brwi. Tylko którą warto kupić, żeby szybko zobaczyć efekty? Nie testuj na sobie różnych produktów i nie wydawaj bez sensu pieniędzy – sprawdź, co wybrały nasze testerki! Redakcja wzięła pod uwagę 5 różnych produktów w cenach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych (kolejność przypadkowa):

  • Orphica: wzmacniająca odżywka na porost brwi z wyciągiem z pokrzywy i żeń-szenia Brow;
  • Oceanic: Long4Lashes serum przyspieszające wzrost brwi;
  • Nanolash: Nanobrow odżywka do brwi;
  • Shiseido: Eyes Full Lash serum przyspieszające wzrost do brwi i rzęs;
  • RevitaLash: RevitaBrow Advanced odżywka do brwi.

W jaki sposób udało się wybrać top 5 preparatów? To odżywki, które są bardzo znane w kosmetycznym świecie – chętnie polecane w grupach FB, na forach czy w katalogach kosmetycznych. Mają ponadto wysokie oceny i sporo opinii zarówno w porównywarkach cenowych, jak i sklepach internetowych. Są również łatwo dostępne, dlatego bez problemu kupisz je przede wszystkim przez internet.

Jaka odżywka do brwi okazała się najlepsza? Czy cena idzie w tym przypadku w parze z najwyższą jakością? A może lepiej kierować się zupełnie czymś innym, wybierając produkt dla siebie?


Jaka odżywka do brwi jest najlepsza? Opinie i testy redakcji

To test, który bardzo spodobał się naszym użytkowniczkom. Szczególnie w niektórych grupach wyniki były tak rewelacyjne, że wypróbowywane kosmetyki na długo zagoszczą w domach testerek!

Dziewczyny zostały podzielone na 5 równych grup. Każda grupa używała innego produktu – dzięki czemu łatwiej o obiektywne opinie (nie ma ryzyka, że doskonałe efekty są tak naprawdę związane z poprzednim produktem). Ponadto przez wcześniejsze 3 miesiące żadna z testerek nie stosowała podobnej odżywki. Testy trwały 2 miesiące (chyba że preparat skończył się szybciej), a każdy kosmetyk był używany zgodnie z instrukcją od producenta.

W trakcie stosowania testerki zapisywały swoje opinie. Po skończonych testach przyszedł czas na wypełnienie krótkich ankiet, a także podanie najważniejszych zalet i wad odżywek. W ankiecie wystarczyło wpisać ocenę w danej kategorii (od 1 – bardzo słabo, do 10 – rewelacyjnie). Oceniane kategorie były różnorodne:

  • wzrost gęstości brwi;
  • pogrubienie brwi;
  • cena produktu;
  • wydajność;
  • brak podrażnień.

W swoich recenzjach testerki zwróciły też uwagę na sposób aplikacji i skład. Okazało się nawet, że jeden z produktów… składem nie różni się wcale od swojego odpowiednika do rzęs! Nie jest to zatem preparat, który rzeczywiście powstał z myślą o brwiach, co było sporym zaskoczeniem!


Oto najlepsza odżywka do brwi: wyniki


Najlepsza odżywka do brwi

Jesteś ciekawa, który produkt okazał się najlepszą odżywką do brwi? Opinia zaczyna się słowami: „Bezapelacyjny lider naszego rankingu ❤️”. Nic dziwnego, bo preparat w sumie uzyskał aż 9,84/10 punktu. To rewelacyjny wynik, prawie 10/10!

To odżywka, która łączy w sobie wysoką skuteczność z bezpieczeństwem stosowania i dość niską ceną. Chcesz poznać dokładny koszt produktu, jego wady i zalety oraz całą recenzję? Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda ranking najlepszych odżywek do brwi? Kliknij link i sprawdź, jak redakcja oceniła poszczególne preparaty. Zadbaj o swoje brwi – niech staną się gęste i wyraziste!

Autor:

Autor: Magda Adamczyk - Jaką odżywkę do brwi wybrać? | Ranking-konsumencki.pl

Magda Adamczyk

Kategoria: Kosmetyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.