Ranking suplementów na płodność – najlepsze suplementy na płodność 2024 roku

Problemy z płodnością są jednym z coraz bardziej powszechnych problemów medycznych, dotykających zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Według statystyk, około 40% przypadków niepłodności zależy od kobiet, 40% od mężczyzn, a pozostałe 20% to problemy wspólne. Istnieje wiele czynników, które wpływają na jakość męskiego nasienia, takich jak stres, niezdrowa dieta, używki czy choroby, takie jak cukrzyca czy schorzenia tarczycy. W rankingu zebraliśmy popularne suplementy na płodność, które mogą pomóc w osiągnięciu celu. W znaczącej części problemów tego typu dostarczenie do męskiego organizmu odpowiednich substancji pozwala skutecznie usprawnić spermatogenezę. Dzięki temu jakość nasienia wzrasta i zwiększa się szansa na zajście w ciążę. Tabletki na potencję zawarte w rankingu nie niosą ryzyka zmniejszenia szans na sukces i mogą pomóc, lecz w tak wrażliwej kwestii, jak trudności z zajściem w ciążę zalecamy parom konsultację z lekarzem i wykonanie odpowiednich badań.

Najlepsze suplementy na płodność – recenzje

Gardenpharm, Parenton, suplement diety na płodność

Witaminy i mikroelementy 9.7
Czas stosowania 9.8
Cena 9.8
Wydajność 9.7
Wygoda przyjmowania 9.9
Skutki uboczne 10
Skład 9.5
Średnia ocena: 4.89, 2076 głosów

Tekst redakcji:

Parenton to suplement diety dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoją płodność i utrzymać prawidłowe funkcje rozrodcze. Zawiera on naturalne składniki, takie jak ekstrakty ze szparaga groniastego, kadzidłowca, szafranu uprawnego i traganka błoniastego, które mają pozytywny wpływ na męską płodność 🌿. Zadaniem składników zwartych w każdej tabletce, jest wsparcie męskiego w organizmu w naturalnych procesach związanych z prawidłowym działaniem układu rozrodczego. Uzupełnienie wartościowych substancji pozwala pobudzić możliwości męskiego organizmu 💪. Zawarty w składzie szparag groniasty korzystnie wpływa na potencję i płodność, a cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji rozrodczych i płodności. Kadzidłowiec ma pozytywny wpływ na męskie zdrowie seksualne, a szafran uprawny podnosi libido, wzmacnia erekcję i przyczynia się do poprawy jakości nasienia 😊. Dodatkowo, selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu spermatogenezy 👍. Około 15-20% par w wieku rozrodczym ma trudności z zajściem w ciążę. Przyjmowanie suplementów na płodność w wielu przypadkach okazuje się skuteczne, lecz najlepiej połączyć ich stosowanie ze skorzystaniem z porady lekarskiej.

Zalety

Gardenpharm, Parenton, suplement diety na płodność

 • bogaty skład
 • naturalne ekstrakty
 • wsparcie naturalnych procesów męskiego organizmu
 • brak skutków ubocznych
 • nie zaburza układu hormonalnego
 • bezpieczny
 • dość przystępna cena

Wady

Gardenpharm, Parenton, suplement diety na płodność

 • dostępny tylko w wybranych sklepach

FertilMan Plus, suplement na płodność

Witaminy i mikroelementy 9.7
Czas stosowania 9.6
Cena 4.5
Wydajność 9.7
Wygoda przyjmowania 6.1
Skutki uboczne 9.5
Skład 9.3
Średnia ocena: 4.17, 1187 głosów

Tekst redakcji:

FertilMan Plus to suplement diety na płodność opracowany, aby poprawić jakość nasienia i wspomóc męską płodność. Zawiera mieszankę witamin, minerałów, aminokwasów i przeciwutleniaczy, które są starannie dobrane ze względu na ich korzystne właściwości dla produkcji nasienia 🙂. W składzie wyróżnia się wysoka dawka L-Karnityny oraz cynku i selenu. Dzięki suplementowi na płodność można poprawić liczbę, ruchliwość i morfologię plemników oraz objętość spermy. Jednakże, jego wadą jest wysoka cena 💰 oraz niewygodne stosowanie aż 4 tabletek dziennie, a także konieczność przyjmowania przez pełne trzy miesiące. Mimo to, FertilMan Plus może być dobrym wyborem dla mężczyzn, którzy mają problem z niską jakością nasienia i chcą poprawić swoją płodność 👍. Około 15-20 % par w wieku rozrodczym ma trudności z zajściem w ciążę. Przyjmowanie suplementów na płodność w wielu przypadkach okazuje się skuteczne, lecz najlepiej połączyć ich stosowanie ze skorzystaniem z porady lekarskiej.

Zalety

FertilMan Plus, suplement na płodność

 • wysoka cena
 • należy przyjmować 4 tabletki dziennie
 • część składników jest w zbyt małej dawce

Wady

FertilMan Plus, suplement na płodność

 • dużo wartościowych składników
 • bez dwutlenku tytanu

Profertil, suplement na płodność dla mężczyzn

Witaminy i mikroelementy 8.9
Czas stosowania 8.7
Cena 4.8
Wydajność 8.1
Wygoda przyjmowania 7.7
Skutki uboczne 9.7
Skład 9.7
Średnia ocena: 4.12, 742 głosów

Tekst redakcji:

Profertil to suplement diety na poprawę płodności u mężczyzn, który cieszy się dużą popularnością. Preparat zawiera aż 8 składników, które pozytywnie wpływają na jakość plemników, a co za tym idzie może pomóc w poprawie płodności 👍. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, takim jak cynk, kwas foliowy, witamina E czy koenzym Q10, Profertil poprawia zdolności do zapłodnienia i zwiększa ruchliwość plemników. Suplement jest dedykowany dla mężczyzn z zaburzeniami płodności, a jego działanie opiera się na kompozycji składników, które pomagają w przebiegu naturalnych procesów męskiego układu rozrodczego. Tabletki na płodność Profertil to bezpieczny preparat, który nie wywołuje skutków ubocznych 🙂. Mamy pewne wątpliwości co to l-argininy, która jest wiodącym składnikiem preparatu. Nie ma ona bezpośredniego wpływu na płodność, lepiej byłoby zwiększyć jej kosztem np. ilość cynku. Około 15-20 % par w wieku rozrodczym ma trudności z zajściem w ciążę. Przyjmowanie suplementów na płodność w wielu przypadkach okazuje się skuteczne, lecz najlepiej połączyć ich stosowanie ze skorzystaniem z porady lekarskiej.

Zalety

Profertil, suplement na płodność dla mężczyzn

 • niezły skład
 • naturalne ekstrakty
 • brak skutków ubocznych

Wady

Profertil, suplement na płodność dla mężczyzn

 • wiodący składnik nie ma bezpośredniego wpływu na płodność
 • wysoka cena
 • niektóre składniki mogłyby mieć wyższe stężenie

TENfertil ON, suplement na płodność

Witaminy i mikroelementy 8.3
Czas stosowania 8.3
Cena 6.1
Wydajność 8.1
Wygoda przyjmowania 6.5
Skutki uboczne 9.1
Skład 9.2
Średnia ocena: 3.97, 494 głosów

Tekst redakcji:

TENfertil ON to suplement na płodność dla mężczyzn, którzy chcą poprawić jakość swojego nasienia oraz utrzymać prawidłowe funkcje rozrodcze. Tabletki Tenfertil ON zawiera starannie wyselekcjonowaną mieszankę składników, które wykazują pozytywny wpływ na stężenie, ruchliwość i morfologię plemników poprzez zmniejszenie stresu oksydacyjnego oraz zwiększenie potencjału płodności mężczyzny 👍. Produkt zawiera organiczną formę selenu, która wspiera prawidłowy przebieg spermatogenezy u mężczyzn, oraz organiczny cynk, który pomaga utrzymać płodność i prawidłowe funkcje rozrodcze. Dodatkowo, dzięki zawartości witaminy C, koenzymu Q10, L-argininy, witaminy E, witaminy B12 i kwasu foliowego, suplement umożliwia poprawę produkcji zdrowych plemników 😊. Pewną wadą tego produktu jest konieczność przyjmowania kilku kapsułek dziennie, co może nie być wygodne dla wszystkich oraz wysoka cena 💰, a zawartość części składników nie jest wysoka. Około 15-20 % par w wieku rozrodczym ma trudności z zajściem w ciążę. Przyjmowanie suplementów na płodność w wielu przypadkach okazuje się skuteczne, lecz najlepiej połączyć ich stosowanie ze skorzystaniem z porady lekarskiej.

Zalety

TENfertil ON, suplement na płodność

 • sporo dobrych składników
 • selen i cynk w dobrej dawce

Wady

TENfertil ON, suplement na płodność

 • dość wysoka cena
 • konieczność przyjmowania 4 tabletek dziennie
 • zbyt mała dawka części składników

Acertin, suplement na płodność w saszetkach

Witaminy i mikroelementy 7.3
Czas stosowania 8.3
Cena 6.1
Wydajność 8.3
Wygoda przyjmowania 8.8
Skutki uboczne 8.6
Skład 6.7
Średnia ocena: 3.87, 346 głosów

Tekst redakcji:

Acertin to suplement diety w proszku dla mężczyzn, który zawiera składniki takie jak selen i cynk, które wpływają pozytywnie na prawidłowy przebieg spermatogenezy oraz proces podziału komórek. Produkt zawiera również witaminę E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Selen działa również jako przeciwutleniacz i wspomaga męską płodność 😉. Kwas foliowy również ma udział w prawidłowym przebiegu spermatogenezy. Zalecana dzienna dawka Acertin to jedna saszetka dziennie, a nie należy przekraczać tej dawki. Produkt jest prosty w użyciu i może być wygodnym sposobem na wsparcie zdrowia reprodukcyjnego mężczyzn. W porównaniu do pozostałych suplementów na płodność w rankingu, Acertin jest drogi 💰, a zawiera najmniej korzystnych składników, dlatego zamyka zestawienie 👎. Około 15-20 % par w wieku rozrodczym ma trudności z zajściem w ciążę. Przyjmowanie suplementów na płodność w wielu przypadkach okazuje się skuteczne, lecz najlepiej połączyć ich stosowanie ze skorzystaniem z porady lekarskiej.

Zalety

Acertin, suplement na płodność w saszetkach

 • wygoda stosowania
 • brak skutków ubocznych

Wady

Acertin, suplement na płodność w saszetkach

 • dość uboga receptura
 • małe ilości składników
 • wysoka cena

Autor:

Autor: Ola - Ranking suplementów na płodność | Ranking-konsumencki.pl

Ola

Kategoria: Kosmetyki

Ranking suplementów na płodność – najlepsze suplementy na płodność 2024 roku Ranking suplementów na płodność – najlepsze suplementy na płodność 2024 roku Ranking suplementów na płodność – najlepsze suplementy na płodność 2024 roku Ranking suplementów na płodność – najlepsze suplementy na płodność 2024 roku Ranking suplementów na płodność – najlepsze suplementy na płodność 2024 roku
4.09

Średnia ocena: 4.09

6229 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.