Ranking produktów na cienkie włosy – najlepsze produkty na cienkie włosy 2024 roku

Zdrowe i gęste pasma to marzenie wielu osób, szczególnie tych, które mają cienkie włosy. Wielu z nas boryka się z problemem cienkich, osłabionych i mało odpornych włosów, które łatwo się łamią i wydają się być bez życia. Niezadowalający stan naszej fryzury często może być spowodowany niedoborami substancji odżywczych, które są niezbędne dla naszego organizmu, a których może brakować w codziennej diecie. Dlatego tak ważne jest uzupełnienie tych niedoborów za pomocą odpowiednich produktów, które mogą wzmocnić cienkie włosy "od środka". W tym rankingu specjalnie dla Was przetestowaliśmy popularne produkty na cienkie włosy, aby pomóc Wam znaleźć najlepsze produkty, które poprawią kondycję Waszych włosów, skóry i paznokci. Poznajcie nasze rekomendacje i odkryjcie tajemnicę pięknych, zdrowych włosów!

Najlepsze produkty na cienkie włosy – recenzje

Halier, Hairvity, suplement diety na cienkie włosy

Zagęszczenie włosów 9.9
Zapobieganie wypadaniu 9.8
Pielęgnacja skóry głowy 9.7
Cena 9.5
Wydajność 9.8
Brak podróżnień 9.7
Skład 9.8
Średnia ocena: 4.87, 2543 głosów

Tekst redakcji:

Na rynku istnieje wiele suplementów, które obiecują porost i wzmocnienie włosów. Jednak warto przyjrzeć się im bliżej, zwłaszcza jeśli chodzi o skład i rzeczywiste efekty działania 😍. Wśród tych produktów, suplement Hairvity marki Halier zdobył uznanie naszej grupy testerek, ze względu na swoją skuteczność opartą na doskonałym składzie, zawierającym aż 20 składników wzmacniających włosy 💖. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważono znaczące zmniejszenie wypadania włosów oraz pojawienie się nowych, młodych włosków! Co wyróżnia ten suplement spośród innych na rynku, to precyzyjne podanie zawartości i stężenia poszczególnych składników, co daje nam pewność, że każda tabletka dostarcza dokładnie tego, czego nasze włosy potrzebują 🤗. Nasze testerki dostrzegły wyraźną poprawę kondycji włosów, które nabrały zdrowszego wyglądu i lepszej jakości 😊. Warto wspomnieć, że w składzie znajduje się duże ilości ekstraktu ze skrzypu polnego, kolagenu i aminokwasów, które skutecznie odżywiają cebulki włosów w łatwo przyswajalnej formie 🌱. Dodatkowo, Hairvity zawiera również różne witaminy, żelazo i biotynę, które dodatkowo wspierają kondycję włosów. Taki starannie opracowany skład zasługuje na pierwsze miejsce! 👏👏👏

Zalety

Halier, Hairvity, suplement diety na cienkie włosy

 • uzupełnia zapotrzebowanie biotyny
 • wartościowe substancje w dobrze przyswajalnej formie
 • 5 aminokwasów dla zdrowych włosów
 • standaryzowany ekstrakt ze skrzypu polnego
 • witaminy i minerały w odpowiedniej dawce
 • wzmacnia włosy, skórę i paznokcie
 • zawiera kolagen
 • opakowanie wystarcza na cały miesiąc
 • dostępne jedynie w wybranych sklepach lub aplikacji Nutridome

Wady

Halier, Hairvity, suplement diety na cienkie włosy

 • dostępne tylko w wybranych sklepach

Solgar, suplement diety Włosy, Skóra, Paznokcie

Zagęszczenie włosów 8.2
Zapobieganie wypadaniu 7.9
Pielęgnacja skóry głowy 7.9
Cena 6.7
Wydajność 7.9
Brak podróżnień 8.4
Skład 7.9
Średnia ocena: 3.92, 1453 głosów

Tekst redakcji:

Suplement Włosy Skóra Paznokcie firmy Solgar zawiera składniki, które odgrywają ważną rolę w produkcji kolagenu i keratyny, substancji mających pozytywny wpływ na zdrowie włosów, skóry i paznokci 🌿. To ciekawy produkt na cienkie włosy. Obecność łatwo przyswajalnej miedzi w składzie wspomaga włosy i ich pigmentację, natomiast cynk korzystnie wpływa nie tylko na włosy, ale także na skórę. Działanie Włosy, Skóra, Paznokcie marki Solgar jest dość skuteczne. Nasze testerki zauważyłi widoczną poprawę kondycji włosów po regularnym stosowaniu 😊. Jednak niektórzy zwrócili uwagę, że zalecana dawka 2 tabletek dziennie sprawia, że opakowanie starcza tylko na miesiąc, co wiąże się z wyższymi kosztami suplementacji 😓. Warto również zaznaczyć, że duża ilość MSM (metylosulfonylometanu) w składzie mogłaby zostać zastąpiona innym składnikiem, ponieważ MSM praktycznie nie jest przyswajany przez organizm 👎. Podsumowując, suplement Włosy Skóra Paznokcie od Solgar sprawdza się dobrze, ale to nie wystarcza, aby zajął pierwsze miejsce w rankingu 😏.

Zalety

Solgar, suplement diety Włosy, Skóra, Paznokcie

 • dobre działanie
 • wspiera włosy, skórę i paznokcie
 • cynk, krzem i miedź w składzie
 • sprawdzony producent

Wady

Solgar, suplement diety Włosy, Skóra, Paznokcie

 • wysoka zawartość MSM, który nie jest przyswajalny przez organizm
 • wysoka cena
 • trzeba przyjmować 2 razy dziennie
 • mało ekonomiczny wybór

Aflofarm, Belissa Intense, suplement diety

Zagęszczenie włosów 7.8
Zapobieganie wypadaniu 7.8
Pielęgnacja skóry głowy 7.7
Cena 8.3
Wydajność 7.4
Brak podróżnień 7.6
Skład 7.7
Średnia ocena: 3.88, 908 głosów

Tekst redakcji:

Belissa Intense to popularny suplement diety produkowany przez znaną firmę farmaceutyczną Aflofarm. Nie wymaga on recepty i można go stosować bez konsultacji lekarskiej 👌. W ramach naszych testów do rankingu, nasza grupa przyjmowała ten preparat regularnie przez kilka tygodni z nadzieją, że to skuteczny produkt na cienkie włosy. Efekty stosowania były widoczne, choć nie można ich uznać za spektakularne. Warto zauważyć, że ze względu na brak standaryzacji, ekstrakt ze skrzypu polnego prawdopodobnie nie działa w pełni wzmacniająco na włosy i skórę 😓. W składzie Bellissa Intense należy docenić wysoką zawartość witaminy A i biotyny, jednak wiele innych składników występuje w symbolicznych ilościach 🤔. Ogólnie rzecz biorąc, produkt jest całkiem niezły, choć istnieją lepsze preparaty na cienkie włosy, to zasługuje na podium.

Zalety

Aflofarm, Belissa Intense, suplement diety

 • widoczne efekty stosowania
 • wzmocnienie włosów i poprawa kondycji skóry
 • przystępna cena

Wady

Aflofarm, Belissa Intense, suplement diety

 • brak standaryzacji ekstraktów
 • wiele składników w zbyt małej dawce
 • efekty są niezbyt imponujące

Anwen, Shake Your Hair, suplement na włosy z biotyną

Zagęszczenie włosów 7.5
Zapobieganie wypadaniu 7.2
Pielęgnacja skóry głowy 7.7
Cena 6.8
Wydajność 7.8
Brak podróżnień 7.6
Skład 7.1
Średnia ocena: 3.7, 606 głosów

Tekst redakcji:

Anwen Shake Your Hair to suplement diety marki, która znana jest głównie z produkcji szamponów i odżywek do włosów, znanych z utrzymania równowagi PEH 😉. W ich ofercie można jednak znaleźć Shake Your Hair - suplement diety na cienkie włosy, stymulowanie porostu i gęstości 👍. Nasze testerki regularnie przyjmowały suplement Anwen i choć efekty były zadowalające, nie można ich uznać za spektakularne. Anwen Shake Your Hair jest dostępny w postaci proszku. Zalecana porcja wynosi 12 g rozpuszczone w wodzie. Nie jest to najwygodniejsza forma suplementu, a do tego ma on dość wysoką wartość kaloryczną 😓. Efekty stosowania były widoczne też na skórze, ponieważ formuła zawiera znaczną ilość kolagenu. Natomiast pozostałe składniki, w tym biotyna, nie występują w wystarczająco wysokim stężeniu, dlatego suplement Anwen ląduje poza podium 🤔.

Zalety

Anwen, Shake Your Hair, suplement na włosy z biotyną

 • przyjemny smak
 • dobre działanie na skórę

Wady

Anwen, Shake Your Hair, suplement na włosy z biotyną

 • dość wysoka cena
 • tylko kolagen jest w dużej dawce
 • zbyt mało biotyny
 • niewygodne stosowanie

Natur Produkt Pharma, Sprzypovita, suplement diety

Zagęszczenie włosów 7.1
Zapobieganie wypadaniu 7.3
Pielęgnacja skóry głowy 7.6
Cena 7
Wydajność 7.1
Brak podróżnień 7.3
Skład 6.5
Średnia ocena: 3.57, 424 głosów

Tekst redakcji:

Suplement diety Sprzypovita z ekstraktem ze skrzypu polnego cieszy się ogromną popularnością w Polsce, jest szeroko reklamowany i rozpoznawalny. Jednak czy ta popularność przekłada się na skuteczność? 🤔 Nasze badane osoby testowały go przez kilka tygodni, zgodnie z zaleceniami producenta. Niestety, efekty były widoczne, ale niezbyt imponujące. Możliwe, że wynika to z niedopracowanej receptury 🤨. Producent nie podaje standaryzacji ekstraktów, a także dodaje kwas p-aminobenzoesowy, składnika który nie ma udowodnionego działania na włosy i paznokcie. Dodatkowo, zawarte w suplemencie witaminy są w niskich dawkach. Dlatego nie jest to suplement, którego działanie dorównuje popularności 😞.

Zalety

Natur Produkt Pharma, Sprzypovita, suplement diety

 • zawiera ekstrakty ze skrzypu i pokrzywy
 • dodatek witamin
 • dostępność

Wady

Natur Produkt Pharma, Sprzypovita, suplement diety

 • zawiera PABA, substancję która nie ma potwierdzonego działania
 • zbyt niska zawartość witamin
 • producent nie podaje standaryzacji ekstraktów

Autor:

Autor: Ola - Ranking produktów na cienkie włosy | Ranking-konsumencki.pl

Ola

Kategoria: Kosmetyki

Ranking produktów na cienkie włosy – najlepsze produkty na cienkie włosy 2024 roku Ranking produktów na cienkie włosy – najlepsze produkty na cienkie włosy 2024 roku Ranking produktów na cienkie włosy – najlepsze produkty na cienkie włosy 2024 roku Ranking produktów na cienkie włosy – najlepsze produkty na cienkie włosy 2024 roku Ranking produktów na cienkie włosy – najlepsze produkty na cienkie włosy 2024 roku
4.52

Średnia ocena: 4.52

7629 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.