Ranking baz hybrydowych – najlepsze bazy hybrydowe 2024 roku

Jeśli w Twojej rutynie pielęgnacyjnej i dbałości o wygląd lubisz zajmować się swoimi paznokciami, ten ranking jest dla Ciebie. Ocenialiśmy produkty dedykowane stosowanym często w domach lakierom hybrydowym, a konkretnie bazy hybrydowe, które przed lakierowaniem nakładamy na płytkę paznokcia po to, aby ją wygładzić, wyrównać i przygotować do nałożenia właściwego produktu. Jeśli posiadasz lampę UV do utwardzania paznokci i korzystasz z oferty produktów do profesjonalnego manicure, sprawdź jakie bazy hybrydowe pod lakiery hybrydowe UV/LED oceniły nasze testerki! Przyjrzeliśmy się, jak w przypadku różnych baz do lakierów hybrydowych wygląda i aplikuje dołączony do nich pędzelek, czy buteleczka starcza na długo, czy baza stwarza dobrą przyczepność dla lakieru. Sprawdziliśmy, jaki każda baza hybrydowa ma skład i konsystencję. W badaniu uwzględniliśmy również opinie, których udzieliły nam osoby zawodowo zajmujące się wykonywaniem manicure.

Najlepsze bazy hybrydowe – recenzje

HANDS, Base, Baza hybrydowa UV/LED

Przedłużanie trwałości lakieru 9.9
Przyczepność 9.9
Wydajność 9.7
Łatwość nakładania 9.8
Konsystencja 9.6
Skład 9.7
Cena 9
Średnia ocena: 4.83, 2493 głosów

Tekst redakcji:

Jak oceniły uczestniczki badania, baza pod lakier hybrydowy UV/LED Base polskiej marki HANDS bardzo dobrze przygotowuje płytkę paznokcia do manicure hybrydowego. Testerki wysoko oceniły wpływ bazy HANDS na trwałość lakieru 🏆 Baza hybrydowa jest wysokoprzyczepna a pędzelek pozwala na wygodną i precyzyjną aplikację produktu. Opakowanie wystarcza na długo, wystarcza zaledwie cienka warstwa podkładu dla uzyskania pożądanego rezultatu. Kosmetyk ma łagodną formułę o dobrej gęstości i równomiernie kryje. Recenzentki polubiły go za to, że nie spływa i nie kurczy się przy utrwalaniu lampą UV, nie zalewa skórek, płytkę pokrywa neutralnym kolorem. Co było ważne dla uczestniczek badania, skład bazy 🔎 nie zawiera potencjalnie szkodliwych substancji takich jak: toluen, DBP oraz aldehyd mrówkowy. Całościowy wynik testu był w przypadku tego produktu bazowego bardzo wysoki, co daje mu zasłużone pierwsze miejsce w naszym rankingu.

Zalety

HANDS, Base, Baza hybrydowa UV/LED

 • dobra przyczepność
 • wydajność
 • równomierne krycie i wygładzenie płytki paznokcia
 • neutralny kolor
 • bezpieczny skład

Wady

HANDS, Base, Baza hybrydowa UV/LED

 • dostępna w wybranych sklepach

Reney, Rubber Base Cover no. 09, baza hybrydowa

Przedłużanie trwałości lakieru 8
Przyczepność 8.2
Wydajność 7.2
Łatwość nakładania 7.9
Konsystencja 7.9
Skład 8.2
Cena 8
Średnia ocena: 3.96, 1424 głosów

Tekst redakcji:

Nasze recenzentki bardzo polubiły piękny, delikatny odcień różu 💗 i ogólną dobrą jakość kauczukowej bazy hybrydowej marki Reney Cosmetics. Ta baza świetnie nadaje się do takich stylizacji manicure, jak Baby Boomer albo French. Produkt wykazuje bardzo dobrą przyczepność do płytki paznokcia i w użyciu jest trochę jak lakier. Jak wykazało nasze badanie, baza Reney Rubber Base bardzo dobrze wyrównuje powierzchnię i wtapia się w płytkę paznokcia. Baza jest stworzona jako produkt profesjonalny, do zastosowania w salonach stylizacji paznokci, ale w domu poradzi sobie równie dobrze. Na minus z kolei oceniono średnią wydajność i zbyt małą pojemność opakowania. Baza otrzymuje od nas mocne, drugie miejsce w rankingu.

Zalety

Reney, Rubber Base Cover no. 09, baza hybrydowa

 • dobrze wyrównuje płytkę paznokcia
 • dobra przyczepność
 • bezpieczny skład

Wady

Reney, Rubber Base Cover no. 09, baza hybrydowa

 • tylko do stylizacji French, Babyboomer
 • mała buteleczka
 • szybko gęstnieje

Prolaq, Base Coat Strong, Baza hybrydowa UV

Przedłużanie trwałości lakieru 7.8
Przyczepność 7.5
Wydajność 7.7
Łatwość nakładania 7.9
Konsystencja 7.6
Skład 7.3
Cena 7.4
Średnia ocena: 3.8, 890 głosów

Tekst redakcji:

Baza podkładowa pod lakiery hybrydowe Prolaq spodobała się uczestniczkom badania za ciekawy skład z wykorzystaniem odżywczej keratyny, biotyny i kofeiny ☕ Jak wykazały testy, oceniana baza hybrydowa dość dobrze zwiększa przyczepność. Sprawdziła się dobrze w konieczności dodatkowej ochrony i odbudowy zniszczonych i kruchych paznokci, działając regenerująco pod warstwą lakieru w czasie, kiedy nosimy manicure 🥰 Lekko mleczny kolor pozwala ukryć niedoskonałości płytki i podbija jasne kolory. W trakcie zabiegu stylizacji produkt wymaga przemycia warstwy dyspersyjnej cleanerem.

Zalety

Prolaq, Base Coat Strong, Baza hybrydowa UV

 • skład wzbogacony regenerującymi płytkę składnikami odżywczymi
 • dobrze wyrównuje powierzchnię paznokcia

Wady

Prolaq, Base Coat Strong, Baza hybrydowa UV

 • wymaga przemywania
 • średnia przyczepność

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base, baza hybrydowa

Przedłużanie trwałości lakieru 7.9
Przyczepność 7.1
Wydajność 7.8
Łatwość nakładania 7.3
Konsystencja 7.4
Skład 7.2
Cena 7.4
Średnia ocena: 3.72, 594 głosów

Tekst redakcji:

Baza hybrydowa Indigo Protein Base to niezłej jakości baza do lakierów hybrydowych UV, którą można stosować także do przedłużania i naprawy paznokci. Produkt dostał wysokie oceny jeśli chodzi o konsystencję, która sprawia, że baza nie spływa i dobrze wyrównuje płytkę paznokcia 👍 Wydłuża też trwałość lakieru i dobrze się sprawdza, kiedy paznokcie są wystawiane na działanie skrajnych temperatur. Jak uznały nasze recenzentki, wydajność bazy Indigo Nail Labs jest dobra, co ma znaczenie przy niewielkiej pojemności opakowania wynoszącej jedynie 7 ml. Mimo wszystko buteleczka kończy się dość szybko, a wśród naszych testerek pojawiły się problemy z trwałością bazy w przypadku tłustej płytki paznokcia 😞. W niektórych przypadkach baza hybrydowa na dłuższą metę doprowadzała do wysuszenia paznokci, dlatego mimo swojej popularności nie znalazła się na podium dzisiejszego zestawienia.

Zalety

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base, baza hybrydowa

 • dobrze wyrównuje płytkę
 • niezła wydajność
 • dobra konsystencja

Wady

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base, baza hybrydowa

 • wysoka cena
 • może powodować wysuszenie paznokci
 • w niektórych przypadkach nie trzyma się płytki
 • nie sprawdza się przy tłustej płytce paznokcia
 • niewielka pojemność opakowania

Sunone, baza hybrydowa UV/LED

Przedłużanie trwałości lakieru 6.2
Przyczepność 7.4
Wydajność 7.2
Łatwość nakładania 7.5
Konsystencja 6.7
Skład 7.5
Cena 7.4
Średnia ocena: 3.57, 415 głosów

Tekst redakcji:

W naszym badaniu sprawdziliśmy także produkt marki Sunone przeznaczony do stosowania jako podkład do lakierów hybrydowych. Dość nisko w ocenach uczestniczek badania wypadł za wydłużanie trwałości lakieru. Nie były również przychylne dla pędzelka i wygody aplikacji 😐 Baza stwarza dość równy i przyczepny podkład dla lakieru, ale trzeba nakładać dużą ilość produktu. Ma także stanowczo za wysoką cenę. Zwłaszcza, że buteleczka zawiera tylko 5ml produktu (średnia zawartość to 8-9 ml).

Zalety

Sunone, baza hybrydowa UV/LED

 • dobrze wyrównuje płytkę paznokcia
 • długo się utwardza

Wady

Sunone, baza hybrydowa UV/LED

 • niezbyt wpływa na trwałość lakieru
 • mało wydajny
 • zbyt małe opakowanie produktu
 • niewygodny pędzelek

Autor:

Autor: Ola - Ranking baz hybrydowych | Ranking-konsumencki.pl

Ola

Kategoria: Kosmetyki

Ranking baz hybrydowych – najlepsze bazy hybrydowe 2024 roku Ranking baz hybrydowych – najlepsze bazy hybrydowe 2024 roku Ranking baz hybrydowych – najlepsze bazy hybrydowe 2024 roku Ranking baz hybrydowych – najlepsze bazy hybrydowe 2024 roku Ranking baz hybrydowych – najlepsze bazy hybrydowe 2024 roku
4.8

Średnia ocena: 4.8

7478 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.